Strona głównaZdrowieBiorezonans magnetyczny

Biorezonans magnetyczny

Biorezonans magnetyczny

Z uczuleniami zmaga się jedna trzecia Polaków, a lekarze mają pełne ręce roboty. Pośród wielu metod diagnostyki i leczenia można łatwo się pogubić jednak warto mieć na uwadze nowoczesne metody medycyny naturalnej, które mogą pomóc w walce z chorobami wywoływanymi szkodliwymi czynnikami takimi jak: alergeny, pasożyty, bakterie, borelioza, związki toksyczne, obciążenie elektrosmogiem, zakażenie grzybami, czynniki psychosomatyczne, niedobór witamin i minerałów i wiele innych. Odpowiednia diagnostyka może pomóc bowiem w dalszym leczeniu.

 

Czym jest biorezonans magnetyczny?

Biorezonans to specjalistyczne urządzenie służące do naturalnej diagnostyki oraz terapii wykorzystujące drgania elektomagnetyczne. Wynaleziony został pod koniec XX wieku przez Franza Morella oraz jego zięcia – inżyniera Ericha Rasche. Biorezonans pozwala na zidentyfikowanie i terapię zaburzeń związanych z pojawieniem się zagrożenia chorobą. Pozwala na przebadanie organizmu pod kątem występowania występowania zaburzeń lub obciążeń takich jak na przykład pasożyty lub bakterie. Biorezonans jest bezbolesną i nieinwazyjną terapią leczenia schorzeń, z którymi często tradycyjna medycyna nie jest sobie w stanie poradzić. Często pomaga w leczeniu dolegliwości za strony układu kostno-stawowego, pokarmowego, krążenia, oddechowego, moczowego, nerwowego.

 

Jak działa biorezonans magnetyczny?

Badanie biorezonansem magnetycznym to rodzaj medycyny naturalnej –  w trakcie badania wykorzystuje się naturalne promieniowanie wytwarzane przez komórki naszego organizmu.  Każda z komórek w organizmie człowieka to maleńki elektromagnes, wytwarzający wokół siebie pole magnetyczne. Jeśli pole wokół komórki jest zaburzone podejrzewane jest wystąpienie schorzenia. Medycyna naturalna zakłada, że drgania występujące w organizmie człowieka, to suma jego fizjologicznych i patologicznych drgań elektromagnetycznych. Drgania te, można zaobserwować z powierzchni skóry, tkanek (często wykorzystywane w przypadku diagnozowania Boreliozy) oraz narządów, które za pomocą specjalnych elektrod i przewodów doprowadzane są do urządzenia terapeutycznego. Drgania wysyłane są prosto z urządzenia biorezonansu do organizmu pacjenta, przy czym częstotliwości te są odpowiednio harmonizowane i wzmacniane. Zdrowe komórki emitują inne pole elektromagnetyczne niż komórki, w których przebiega proces chorobotwórczy czy degeneracyjny.

 

Przebieg biorezonansu

Zastanawiasz się pewnie jak wygląda takie przesyłanie drgań do organizmu człowieka. Poniżej możesz zapoznać się z przebiegiem tego rodzaju naturalnej diagnostyki. Terapia zawiera kilka programów terapeutycznych wykorzystujących informacje z organizmu. Odwrócone informacje są wysyłane do organizmu pacjenta przez dużą matę elektromagnetyczną, na której leży pacjent. Podczas terapii, organizm jest stymulowany przez dobroczynne częstotliwości wytwarzane w aparacie.

 

Skutki uboczne terapii

Terapia biorezonansowa jest nieinwazyjna i bezbolesna, nie niesie zatem dyskomfortu w trakcie lub po badaniu. W większości przypadków terapia jest bardzo dobrze tolerowana zarówno u bardzo małych dzieci, jak i osób dorosłych i starszych. Jak dotąd nie odkryto żadnych długotrwałych negatywnych efektów ubocznych terapii. Pacjenci po usunięciu toksyn z organizmu mogą jedynie odczuwać ból głowy, lekkie nudności, bądź zmęczenie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne