Strona głównaTurysytkaWyjazd studencki do Albanii

Wyjazd studencki do Albanii

Piękne piaszczyste plaże w jednym z najatrakcyjniejszych miesc basenu Morza Śródziemnego to jedna z atrakcji które oferuje Albania. Ale to nie wszystko! Poza lazurowymi plażami na turystów czeka także pyszna kuchnia i bardzo życzliwi mieszkańcy.  Albania niegdyś postrzegana przez pryzmat komunistycznej zabudowy dzisiaj zachwyca swoim pięknem i coraz częściej zostaje wybierana przez turystów.

 

Wyjazd studenckie do Albanii

Wyjazdy studenckie to przede wszystkim integracja i dobra zabawa! Jakie atrakcje czekają na uczestników? Standardowa impreza „Red Cup” to klimat amerykańskiej domówki na której każdy ma swój czerwony kubeczek z ulubionym napojem wyskokowym. Taki klimat jest pozytywnie odbierany przez uczestników. Poza imprezami na uczestników czeka rywalizacja sportowa w postaci wielu konkursów. Jednak zabawa to nie wszystko, organizator proponuje również wycieczki fakultatywne takie jaki zwiedzanie stolicy Tirany lub rejs na malowniczą wyspę Sazan. Te i wiele innych atrakcji znajdziecie na http://student.travel.pl/wyjazd-albania-all-inclusive-lato-2018

Więcej informacji na temat wyjazdów studenckich na http://student.travel.pl/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne