Strona głównaUncategorizedUkład taneczny na nasze wesele

Układ taneczny na nasze wesele

PORADY, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE NASZ UKŁAD DANECZY BĘDZIE IDEALNY

Gdy mamy świadomość, że nasze wesele nadchodzi wielkimi krokami, samo myślenie o Pierwszym Tańcu wywołuje ogromny stres i zdenerwowanie. Natomiast często wystarczy zastosowanie kilku przydatnych porad, by móc nieco się wyluzować i po prostu cieszyć wyjątkowością tej chwili. Z pewnością łatwiej na będzie, gdy zdecydujemy się na lekcje z instruktorem http://taniec.com.pl/ch/zachwyccie-gosci-weselnych/, który w właściwy sposób przygotuje nas, tak aby nasz taniec był nie tylko widowiskowy i piękny, ale również taki, w którym będziemy się czuć swobodnie.

Zazwyczaj Pierwszy Taniec Pary Młodej, jest znakiem, że należy rozpocząć dobrą zabawę weselną. To często także symbol jedności, nierozłączności, który pokazuje i udowadnia, że świeżo upieczeni małżonkowie idealnie do siebie pasują. Ten wyjątkowy moment, w którym Nowożeńcy są bacznie obserwowani przez obecnych gości, jest powodem zmartwień szczególnie dla osób, które nie czują się dobrze na parkiecie, a tym bardziej nie lubią się znajdować w centrum uwagi. Nie mniej nie wolno się takim myślom poddawać. Okazuje się, że nawet osoby, które są kompletnymi mimozami w tańcu https://taniec.com.pl, dzięki odpowiedniej pracy z profesjonalistą, który właściwie przygotuje układ i dobierze odpowiedni styl taneczny, mogą nabrać odwagi i ochoty do tańczenia.

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO STYLU TANECZNEGO TO PODSTAWA

Pamiętajmy, aby dobierając odpowiedni styl taneczny, skupić się na tańcu zawierającym kroki, którym będziemy w stanie podołać. Okazuje się, że nasz Pierwszy Taniec to nie koniecznie musi być energiczna salsa, czy elektryzujące tango, ale często nawet prosty walc, odpowiednio zatańczony w tempie z zachowaniem swobody i wyczuciem ruchy, będzie strzałem w dziesiątkę.

DOBÓR UTWORU

Jeden z elementów, z doborem którego Pary mają największy problem. Dobierając piosenkę, skupmy się na tym, aby była dopasowana do nas i do stylu tanecznego jaki chcemy wybrać. Nie przesadzimy z długością utworu. Na dobrze zatańczony taniec wystarczą nawet 2 minut. Dłuży czas, może nie tylko sprawić dla nas problem, ale także zwyczajnie wywołać u gości znudzenie. Dobór piosenki warto jest przedyskutować z instruktorem tańca, oczywiście o ile korzystamy z jego pomocy.

PRZYŚPIESZONY KURS TAŃCA

Czasami warto skorzystać z ciekawej opcji, jaką jest przyśpieszony kurs tańca, który pozwoli nam na techniczne opanowanie podstawowych kroków występujących w danym stylu tanecznym, a także wleje w nas większa odwagę i śmiałość oraz pewniejsze ruchy, gdy będziemy już znajdować się przed gośćmi weselnymi na parkiecie. Przeważnie mężczyźni mają spore opory i bronią się przed uczestniczeniem w takim kursie, natomiast zazwyczaj częściej go potrzebują w przeciwieństwie do swoich partnerek. Pamiętajmy, aby nie ulegać uprzedzeniom, tylko po prostu skorzystać z lekcji próbnej, która może nawet sprawić, że nasz kurs tańca nie zakończy się w momencie naszego wesela.

DODATKOWE ATRAKCJE

O ile zależy nam, aby pierwszy taniec, był wyjątkową chwilą, o której będziemy pamiętać do końca naszego życia, możemy nie tylko go podkreślić przygotowując profesjonalny układ, ale często Młode Pary wybierają także inne sposoby na jego uatrakcyjnienie. Jest to działanie o tyle ciekawe, że nie tylko podkreśli wyjątkowość chwili, ale dodatkowo może odwrócić uwagę naszych gości od ewentualnych błędów w krokach, które jak najbardziej mogą się pojawić, w momencie, gdy dopadnie nas stres wynikający z niedostatecznego opanowania układu. Świetnym przykładem jest wytwornica dymu, która zasłania nasze nogi, tym samym tuszując nasze drobne potknięcia. Coraz popularniejsze stają się także fontanny z innymi ogniami, bańki mydlane czy też konfetti.

PRZYJEMNOŚĆ A NIE KONIECZNOŚĆ

Pamiętajmy, aby w naszym Pierwszym Tańcu być przede wszystkim sobą. Nawet jeśli jesteśmy ambitni i chcemy zachwycić naszych gości weselnych, to nadmierne staranie może wywołać odwrotny skutek. Ważne jest, aby tryskać radością i szczęściem i skupić się na tym co w takiej chwili jest najważniejsze, czyli wspólnym przezywaniu jednej z najpiękniejszych chwil w życiu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne