PORADY, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE NASZ UKŁAD DANECZY BĘDZIE IDEALNY

Gdy mamy świadomość, że nasze wesele nadchodzi wielkimi krokami, samo myślenie o Pierwszym Tańcu wywołuje ogromny stres i zdenerwowanie. Natomiast często wystarczy zastosowanie kilku przydatnych porad, by móc nieco się wyluzować i po prostu cieszyć wyjątkowością tej chwili. Z pewnością łatwiej na będzie, gdy zdecydujemy się na lekcje z instruktorem http://taniec.com.pl/ch/zachwyccie-gosci-weselnych/, który w właściwy sposób przygotuje nas, tak aby nasz taniec był nie tylko widowiskowy i piękny, ale również taki, w którym będziemy się czuć swobodnie.

Zazwyczaj Pierwszy Taniec Pary Młodej, jest znakiem, że należy rozpocząć dobrą zabawę weselną. To często także symbol jedności, nierozłączności, który pokazuje i udowadnia, że świeżo upieczeni małżonkowie idealnie do siebie pasują. Ten wyjątkowy moment, w którym Nowożeńcy są bacznie obserwowani przez obecnych gości, jest powodem zmartwień szczególnie dla osób, które nie czują się dobrze na parkiecie, a tym bardziej nie lubią się znajdować w centrum uwagi. Nie mniej nie wolno się takim myślom poddawać. Okazuje się, że nawet osoby, które są kompletnymi mimozami w tańcu https://taniec.com.pl, dzięki odpowiedniej pracy z profesjonalistą, który właściwie przygotuje układ i dobierze odpowiedni styl taneczny, mogą nabrać odwagi i ochoty do tańczenia.

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO STYLU TANECZNEGO TO PODSTAWA

Pamiętajmy, aby dobierając odpowiedni styl taneczny, skupić się na tańcu zawierającym kroki, którym będziemy w stanie podołać. Okazuje się, że nasz Pierwszy Taniec to nie koniecznie musi być energiczna salsa, czy elektryzujące tango, ale często nawet prosty walc, odpowiednio zatańczony w tempie z zachowaniem swobody i wyczuciem ruchy, będzie strzałem w dziesiątkę.

DOBÓR UTWORU

Jeden z elementów, z doborem którego Pary mają największy problem. Dobierając piosenkę, skupmy się na tym, aby była dopasowana do nas i do stylu tanecznego jaki chcemy wybrać. Nie przesadzimy z długością utworu. Na dobrze zatańczony taniec wystarczą nawet 2 minut. Dłuży czas, może nie tylko sprawić dla nas problem, ale także zwyczajnie wywołać u gości znudzenie. Dobór piosenki warto jest przedyskutować z instruktorem tańca, oczywiście o ile korzystamy z jego pomocy.

PRZYŚPIESZONY KURS TAŃCA

Czasami warto skorzystać z ciekawej opcji, jaką jest przyśpieszony kurs tańca, który pozwoli nam na techniczne opanowanie podstawowych kroków występujących w danym stylu tanecznym, a także wleje w nas większa odwagę i śmiałość oraz pewniejsze ruchy, gdy będziemy już znajdować się przed gośćmi weselnymi na parkiecie. Przeważnie mężczyźni mają spore opory i bronią się przed uczestniczeniem w takim kursie, natomiast zazwyczaj częściej go potrzebują w przeciwieństwie do swoich partnerek. Pamiętajmy, aby nie ulegać uprzedzeniom, tylko po prostu skorzystać z lekcji próbnej, która może nawet sprawić, że nasz kurs tańca nie zakończy się w momencie naszego wesela.

DODATKOWE ATRAKCJE

O ile zależy nam, aby pierwszy taniec, był wyjątkową chwilą, o której będziemy pamiętać do końca naszego życia, możemy nie tylko go podkreślić przygotowując profesjonalny układ, ale często Młode Pary wybierają także inne sposoby na jego uatrakcyjnienie. Jest to działanie o tyle ciekawe, że nie tylko podkreśli wyjątkowość chwili, ale dodatkowo może odwrócić uwagę naszych gości od ewentualnych błędów w krokach, które jak najbardziej mogą się pojawić, w momencie, gdy dopadnie nas stres wynikający z niedostatecznego opanowania układu. Świetnym przykładem jest wytwornica dymu, która zasłania nasze nogi, tym samym tuszując nasze drobne potknięcia. Coraz popularniejsze stają się także fontanny z innymi ogniami, bańki mydlane czy też konfetti.

PRZYJEMNOŚĆ A NIE KONIECZNOŚĆ

Pamiętajmy, aby w naszym Pierwszym Tańcu być przede wszystkim sobą. Nawet jeśli jesteśmy ambitni i chcemy zachwycić naszych gości weselnych, to nadmierne staranie może wywołać odwrotny skutek. Ważne jest, aby tryskać radością i szczęściem i skupić się na tym co w takiej chwili jest najważniejsze, czyli wspólnym przezywaniu jednej z najpiękniejszych chwil w życiu.