Strona głównaUncategorizedEkologiczne słomki

Ekologiczne słomki

Czym charakteryzują się ekologiczne słomki? Kiedy używamy ekologicznych słomek? Zapraszamy do lektury.

Ekologiczne słomki są wykonane z biodegradowalnego papieru. Stanowią przyjazną środowisku alternatywę dla tradycyjnych plastikowych słomek. Materiał z których zostały wykonane w pełni ulega rozkładowi na drodze naturalnych procesów biologicznych.

Słomki tego typu są w pełni bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Ich wytrzymałość charakteryzuje jest na takim samym poziomie jak w przypadku plastikowych odpowiedników. Nie sprawiają problemów z rozmiękczaniem podczas długotrwałego trzymania w napoju.

Kiedy używamy ekologicznych słomek?

Ekologiczne słomki papierowe sprawdzą się jako element dekoracyjny do zimnych napojów. W szczególności nadają uroku wieczorowym drinkom.  Słomki to element dekoracyjny, który wyjątkowo jest doceniany przez dzieci. Każde dziecko z przyjemnością pije sok za pomocą „rurki”, przez co przez najmłodszych słomki są użytkowane nie tylko od święta lecz także na co dzień.

Od koloru do wyboru..

Przede wszystkim słomki papierowe stanowią idealny element dekoracyjny przyjęcia. Dzięki zróżnicowanym wzorom możemy dopasować słomkę do określonej okazji. Na przykład na walentynki sprawdzą się słomki w serduszka. Podczas letniej imprezy w ogrodzie polecamy postawić na czerwone słomki idealnie pasujące do czerwonych „amerykańskich kubków”. Natomiast na dziewczęcej imprezie z pewnością uroku dodadzą różowe słomki w kropeczki. Pomysłów może być nieskończenie wiele. Tylko od was zależy jak przystroicie swój stół za pomocą nowych ekologicznych słomek!

Jakie kolory słomek są dostępne? Odpowiadając na to pytanie posłużymy się ofertą sklepu https://papierowe.slomki.biz/sklep/. Jest to producent ekologicznych słomek papierowych z wyjątkowo dużym asortymentem. Znajdziemy tutaj następujące wariacje kolorystyczne: żółte, pomarańczowe, czerwone, ciemno zielone, jasno zielone, fioletowe oraz różne odcienie różu (od pudrowego poprzez jasno różowy aż do intensywnego ciemno różowego koloru). Każda propozycja kolorystyczna jest dostępna w w postaci różnych wzorów. Dostępne są słomki papierowe w całości pokryte kolorem, słomki w paski, w kropki lub w serduszka.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne