Strona głównaBlogowaniePromowanie swojego bloga za pomocą sieci społeczności

Promowanie swojego bloga za pomocą sieci społeczności

Czasami wymyślasz świetną historię na blogu. Wiesz, że spowoduje to duży ruch, ale masz problem. Nikt nie wie o Twoim świetnym blogu. Aby uzyskać maksymalną uwagę, musisz rozgłosić to słowo. To tutaj przydają się sieci społecznościowe / zakładki.

Co to jest sieć społecznościowa / zakładka?

To miejsce, w którym możesz udostępniać swoje historie lub zakładki innym osobom. Weźmy na przykład reportera blogów. Przesyłasz historię swojego bloga do sieci, umożliwiając innym członkom głosowanie i komentowanie tego. Więcej popularnych artykułów, które otrzymują pewną liczbę głosów, zostaje mianowane na pierwszą stronę. Większość sieci społecznościowych jest inna. Niektóre pozwalają nawet na wyeksportowanie dużej liczby zakładek bezpośrednio z przeglądarki.

Dlaczego sieci społecznościowe?

1) Sieci społecznościowe mają duży ruch ze względu na swój charakter. Użytkownicy często wracają, by czytać najnowsze historie i udostępniać własne.

2) Czytelnicy są zwykle tylko o jedno kliknięcie od swojego bloga. Popularne zgłoszenie może przynieść Ci tysiące codziennych odwiedzających.

3) Większość sieci społecznościowych jest bezpłatna i zajmuje kilka sekund, aby zarejestrować się i złożyć swój pierwszy wpis.

4) Będziesz zaskoczony, gdy zobaczysz ilość innych witryn korzystających z kanałów z różnych sieci społecznościowych. Dobra historia może rozprzestrzeniać się w sieci jak dziki ogień.

5) Jeśli twoja historia nie dotrze na pierwszą stronę, zawsze możesz przesłać kolejną. W większości przypadków nie ma ograniczenia co do ilości historii, które możesz przesłać.

6) Większość sieci społecznościowych jest przyjazna dla wyszukiwarek. Nie tylko twoja historia zostanie pobrana przez główne wyszukiwarki w mgnieniu oka, w większości przypadków uzyskasz również wzajemny link. Niektóre sieci społecznościowe mają bardzo dobrą pozycję w rankingu google (PR)

Porady i wskazówki:

1) Ciekawa, chwytliwa historia jest często koniecznością. Twoim głównym celem jest awansować na pierwszą stronę, zdobywając wystarczającą liczbę głosów. Musisz przekonać innych czytelników do głosowania na swoją historię. Dziwne, szokujące i kontrowersyjne historie często mają się dobrze.

2) Zawsze możesz poprosić znajomych, aby dołączyli i głosowali na Ciebie, aby uzyskać więcej głosów. Nie twórz fałszywych kont, ponieważ zostaniesz po prostu zbanowany.

3) Im więcej artykułów prześlesz, tym lepiej. Jeśli chcesz ciągłego ruchu, będziesz potrzebował stałego przepływu zgłoszeń.

4) Po prostu ciesz się swoim doświadczeniem. Z pewnością jest to bardziej interesujące w porównaniu do innych metod promocji blogów, takich jak tworzenie linków.

Wokół jest wiele różnych sieci społecznościowych. Proste wyszukiwanie w google powinno załatwić sprawę. Osobiście polecam blog reportera, ponieważ jest to pierwsza osobista sieć wydawnicza zaprojektowana specjalnie dla blogów.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne