Strona głównaBlogowanieBlogujący nastolatkowie

Blogujący nastolatkowie

Każdego dnia blogi są tworzone przez osoby w każdym wieku i ze wszystkich dziedzin życia, ale jeśli chodzi o blogowanie, nastoletni pisarze są naprawdę w czołówce ruch. Ponieważ dzisiejsi nastolatkowie są pierwszym pokoleniem ludzi, którzy dorastali przy użyciu internet na każdym etapie ich rozwoju, wiele nastolatki mają pozornie wrodzone poczucie, jak używać technologii internetowej, aby wyrazić najskrytsze myśli i pomysły.

Starsi pisarze często doświadczają pewnego rodzaju nauki krzywa, gdy zaczynają blog, ale wielu młodych ludzi znaleźć to za pomocą edytora tekstu i oprogramowania do blogowania czuje się bardziej naturalnie i ukierunkowuje sposób komunikacji niż pisanie w dzienniku może. Jednym z powodów, dla których blogi przeszły pewnego rodzaju wybuch w społeczności nastolatków i rośnie w siłę.

Przeskoki i ograniczenia polegają na tym, że zapewniają one wyjątkowość mieszanka widoczności i anonimowości. Nastolatek może zaprosić znajomych i rówieśników do czytania swojego bloga za pomocą prosty e-mail, a tym samym zwrócenie uwagi lub ewentualnie nawet pochwała. Oczywiście, przy widoczności zwykle nadchodzi możliwość zawstydzenia, ale fakt, że jest możliwe do anonimowego blogowania z wynalezionym uchwytem lub pseudonim neguje duży potencjał upokorzenie.

Wiele blogujących nastolatków żyje w strachu, że rodzic lub opiekun odkryje swojego bloga, ale przez publikowanie pod pseudonimem nastolatka może rozlać jego tajemnice bez lęku przed wyśledzeniem. Poza światem blogowania często piszą nastolatkowie bardzo ograniczone możliwości publikowania.

Czasopisma często są niechętne do publikowania młodych pisarzy którzy mogą nie mieć tyle wiarygodności, co starsi pisarze z dużym doświadczeniem i rozległymi kredytami nazwy. Może to zniechęcić nastolatków do pisania lub od poszukiwania szans na opublikowanie swojej pracy.

Przez blogowanie, młodzi ludzie mogą zacząć zdobywać czytelników bez wcześniejszego zdobywania uwagi i wsparcie redaktora lub wydawcy, który może nie być bardzo zainteresowani nastoletnimi autorami. Pomiędzy faktem, że blogi zapewniają młodym ludziom szansa na wykorzystanie ich imponującej zdolności technicznej, aby uzyskać widoczność bez naruszania prywatności i budować czytelnictwo do pisania bez konieczności przeskakiwać przez tradycyjne obręcze wydawnictwa przemysł, to nic dziwnego, że jest tak wielu nastolatków z blogami.

Dla niektórych nastolatków blogi są nawet bardzo społeczny wysiłek, który pozwala im spotykać ludzi podobne zainteresowania z całego świata. Wiele blogująca nastolatka odkryła, że ​​ma blog na Internet to świetny sposób na poznanie własnej ekspresji i często, aby zdobyć pozytywne opinie od nowych przyjaciół.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne