Strona głównaUncategorizedŚwiąteczny prezentownik dla przyszłej mamy

Świąteczny prezentownik dla przyszłej mamy

Święta to czas dawania prezentów. Najlepsze prezenty to takie, które są spersonalizowane i które są praktyczne. Co kupić na święta dla przyszłej mamy? Co może być jej potrzebne i jednocześnie sprawić radość? Poniżej przedstawiamy garść pomysłów na prezenty, które spodobają się każdej kobiecie ciężarnej.

Piękna i wygodna odzież ciążowa

Każda przyszła mama ucieszy się z ładnej i wygodnej odzieży ciążowej. Taka odzież zapewnia komfort, podkreśla ciążowe kształty i może być noszona długo po porodzie.

Sukienki ciążowe wieczorowe to idealny pomysł na prezent. Taka sukienka przyda się na wielkie wyjścia, do pracy, a nawet do karmienia, gdyż sukienki ciążowe bardzo często są również przystosowane do wygodnego karmienia piersią. Kolejnym świetnym pomysłem jest koszula ciążowa. Wygodna koszula może być założona do każdej stylizacji i jednocześnie sprawi, że kobieta będzie się czuła wyjątkowo i komfortowo.

Dobranie rozmiaru odzieży ciążowej wcale nie jest trudne — wystarczy znać rozmiar ubrań sprzed ciąży. Na przykład, jeśli przed ciążą nosiłaś bluzki w rozmiarze 38, to powinnaś wybrać taki sam rozmiar bluzki ciążowe. W rozmiarówce uwzględnione są już dodatkowe kilogramy oraz miejsce na rosnący brzuch.

Specjalna poduszka do spania

Podłużna poduszka do spania jest wybawieniem dla każdej kobiety ciężarnej. “Parówka” pozwala na wygodne ułożenie się na boku i podtrzymanie brzucha. Prezent przyda się szczególnie dla Pań w trzecim trymestrze ciąży.

Jest to również prezent, który przyda się po porodzie. Dzięki specjalnej poduszce łatwiej jest karmić dziecko, a jeśli śpi ono w łóżku z rodzicami, to można za jej pomocą “odgrodzić dziecko”.

Ładna i praktyczna torba do wózka

Każda mama przyzna, że pojemna i wygodna torba do wózka to naprawdę duży skarb. Dobrze wykonane torby do wózka mogą się przydać na długie lata. Odpowiednia torba powinna być nie tylko łatwa do przyczepienia do wózka, ale być też…torebką! Najlepiej, żeby można ją było zabrać w każde miejsce i założyć do każdej stylizacji.

Znalezienie takiej torby nie jest łatwe ani tanie. Dlatego jest to idealny pomysł na prezent. Nie dość, że zaoszczędzi przyszłej mamie czasu związanego z szukaniem torby, to jeszcze na pewno przyda się na długie lata.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne