Strona głównaUncategorizedDekorowanie sal weselnych przez wyspecjalizowana firmę

Dekorowanie sal weselnych przez wyspecjalizowana firmę

Organizacja przyjęcia weselnego to skomplikowane przedsięwzięcie. Oprócz menu, muzyki i napojów, warto zwrócić uwagę na estetykę imprezy. Dużym ułatwieniem będzie skorzystanie z usług firmy (np. https://dekorowanie.pl/) , zajmującej się dekorowaniem sal weselnych. Profesjonaliści zadbają o spójność wszystkich elementów dekoracji i zapewnią gościom niesamowite wrażenia.

Dekorowanie sali należy rozpocząć od wybrania motywu przewodniego przyjęcia. Za pomocą odpowiednich dekoracji na tej samej sali można stworzyć całkowicie inną atmosferę i dopasować ją do wizji pary młodej. Motywem przewodnim może być konkretny kolor, styl np. rustykalny lub plażowy albo nawet kwiat. Aby stworzyć spójne i estetyczne wesele warto dopasować do siebie nie tylko elementy dekoracji, ale też stroje pary młodej czy bukiet.

Podstawą każdej dekoracji weselnej są kwiaty. Oprócz gatunku i koloru, który powinien pasować do bukietu panny młodej, warto zwrócić uwagę na sposób ich ekspozycji. Bardzo popularne są wazony na wysokich nogach, które pozwalają oszczędzić miejsce na stołach i ułatwiają pracę kelnerom. Obok nich można umieścić świeczniki i lampony, które zapewnią naturalne, ciepłe światło.

Warto zadbać także o przystrojenie krzeseł. Pary młode zazwyczaj decydują się na tiul lub organzę, uzupełniane szarfami, kokardami czy kwiatami. Coraz większą popularność zyskują też plakaty i banery weselne, które dodatkowo wyróżniają miejsca zajmowane przez nowożeńców. Oprócz imion pary młodej, można zdecydować się np. na napis ,,just married”, ,,mąż i żona” lub ,,love”. Banery często łączy się z papierowymi girlandami lub rozetami.

Jednym z klasycznych elementów dekoracji weselnej są balony. Na rynku dostępne są ślubne balony w kształcie serca lub z okolicznościowymi napisami. Można także zdecydować się na tradycyjne, okrągłe balony w kolorze przewodnim przyjęcia weselnego.

Całą dekorację można wykończyć drobiazgami, dopasowanymi do głównego motywu. Na rynku dostępne są kryształki, koraliki i zawieszki, które warto dołączyć do kompozycji kwiatowych lub rozłożyć na stołach.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne