Strona głównaUncategorizedPiękne włosy latem? Teraz klientki umawiają się online!

Piękne włosy latem? Teraz klientki umawiają się online!

Wiosna w pełni! A to oznacza, że wielkimi krokami zbliżamy się do ulubionej pory roku dla wielu osób, czyli do lata. To ten czas, w którym ze względu na panującą temperaturę odsłaniamy nieco więcej naszego ciała, ale też jeszcze bardziej skupiamy się na pielęgnacji. W końcu każda z nas lubi wyglądać i czuć się pięknie. Dlatego również salony fryzjerskie przeżywają w tym czasie swoje oblężenie, a zarezerwowanie wizyty w godzinach popołudniowych graniczy z cudem. Dlatego jeśli zależy Ci na tym, by w tym czasie przyjąć jak najwięcej klientek, koniecznie poznaj nasze sprawdzone rozwiązanie!

Czapki z głów

O ile zimą bardzo łatwo możemy ukryć odrosty pod czapkami, o tyle teraz nie ma na co liczyć! Czas schować ciepłe nakrycia głowy do szafy i wybrać się na koloryzację. Na ciepłe miesiące wiele kobiet wybiera jaśniejsze kolory włosów, na pupularności nie traci także sombre, które jest z nami już kilka sezonów. Dlatego dla wszystkich pań, które teraz bardziej niż kiedykolwiek marzą o wizycie w salonie fryzjerskim, warto udostępnić kalendarz elektroniczny. Dzięki niemu każda klienta na spokojnie zapozna się z dostępnymi terminami, wybierze ten najbardziej odpowiedni i dzięki temu zmniejszy się szansa na przełożenie wizyty bądź jej odwołanie.

Słoneczne refleksy idealne na lato

Sombre, ombre, pasemka, blondy… to właśnie takie kombinacje królują na głowach wielu Polek. I choć taki efekt koloryzacji jest idealny na lato, to jest także niezwykle czasochłonny. W końcu nigdy nie mamy pewności, czy włosy naszej klientki zachowają się tak jakbyśmy oczekiwali. Dlatego planując terminarz dla salonu, warto uwzględnić różne scenariusze i zaplanować godziny wizyt tak, aby każda klientka była zadowolona.

Najlepszy salon w okolicy

Które salony fryzjerskie najczęściej wybierają klientki? Głównie takie, które cieszą nie dobrą renomą, posiadają swoje portfolio oraz te do których łatwo się zapisać. Z tego względu warto wdrożyć do swojego biznesu kalendarz elektroniczny. Takie rozwiązanie ułatwi planowanie pracy, ale także sprawi, że więcej klientek skorzysta z usług salonu.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne