Strona głównaUncategorizedKalendarz beauty - czyli jak usprawnić działanie salonu?

Kalendarz beauty – czyli jak usprawnić działanie salonu?

Kalendarz beauty to forma internetowego terminarza, który ułatwia panowanie nad wizytami klientów. Z łatwością zastąpi kalendarz papierowy, a jego prostota i funkcjonalność usprawni zapisywanie spotkań w salonie kosmetycznym. Brzmi jak coś, z czego warto skorzystać, prawda?

Kalendarz beauty – pomoc dla twojego salonu

Sukcesem prowadzenia działalności w salonie kosmetycznym jest przede wszystkim troska o klienta. Im bardziej wychodzimy mu na przeciw, tym chętniej będzie do nas wracał. Jego zaufanie wzrośnie, a my zyskamy dodatkową osobę w gronie naszych stałych gości.

Na profesjonalizm salonu składa się wiele elementów, a sprawne zapisywanie czy przenoszenie wizyt to troska o wizerunek firmy. Jak kalendarz online dla salonu kosmetycznego może pomóc w dbaniu o dobre imię działalności?

  • eliminowanie błędów czy pomyłek przy zapisach na zabiegi wpływa na ocenę jakości obsługi,
  • przejrzyste śledzenie zapisów ułatwia prowadzenie recepcji,
  • możliwość oceny popularności zabiegów sugeruje działania promocyjne,
  • łatwy dostęp do kontaktu z klientami przyspiesza przypominanie o umówionych wizytach,
  • podgląd historii umówionych i odwołanych wizyt daje szansę na ocenę sytuacji salonu,
  • stanowi formę grafiku dla pracowników.

Kalendarz online dla salonu kosmetycznego to aplikacja, w której można zamieścić także adnotację do zabiegu czy zapisać ważne szczegóły w karcie klienta. Eliminuje to wówczas nerwowe wertowanie karty kwalifikującej, gdy klient czeka już w poczekalni na swój zabieg…

Kalendarz beauty – czy naprawdę warto?

Szybko zmieniający się świat i nieustanny rozwój technologiczny przyzwyczaił nas do mobilnych rozwiązań. Papierowe notatniki zastąpione zostały notatkami w telefonie, a klasyczne mapy przegrały z możliwościami GPS. Dlaczego więc branża health&beauty miałaby pozostać w tyle?

Kalendarz online dla salonu kosmetycznego to optymalizacja prowadzenia działalności w branży beauty. Prosty dostęp do wielu funkcji, miesięczne analizy i raporty, śledzenie zysków, postępów firmy, rozwoju pracowników i wiele, wiele więcej. To także podgląd do kalendarza beauty z każdego miejsca na świecie.

W trosce o bezpieczeństwo podopiecznych, każdy pracownik może mieć również dostęp do informacji o alergiach klienta czy nadwrażliwościach na składnik kosmetyku. Wystarczy dodać notatkę w karcie klienta, by każdy czuł się w salonie odpowiednio zaopiekowany.

Wynieś prowadzenie swojego salonu kosmetycznego na wyższy poziom i skorzystaj z możliwości jakie daje kalendarz beauty. Nie pozwól sobie zostać w tyle i rozwijaj się prężnie z aplikacją do zapisów online.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne