Strona głównaUncategorizedEkspresy Jura - ekspert w dziedzinie parzenia kawy

Ekspresy Jura – ekspert w dziedzinie parzenia kawy

Jura to firma pochodząca ze Szwajcarii. Na światowym rynku wyróżnia się przede wszystkim tym, że do tej pory jako jedyna specjalizuje się wyłącznie w produkcji automatycznych ekspresów do kawy klasy Premium. Dzięki temu, Jura uważana jest za jednego z najlepszych ekspertów w tej dziedzinie.

Charakterystyczne dla marki cechy to przede wszystkim najwyższa jakość, niezawodność, zrównoważony rozwój, innowacyjność oraz precyzja. Produkty Jura wyróżnia zwłaszcza prostota. Dzięki temu ich obsługa jest szalenie łatwa, a parzenie kawy staje się czystą przyjemnością. Do tego należy dodać jeszcze wspaniałe wzornictwo, które stanowi gwarancję, że wśród ekspresów tej marki każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie te cechy składają się na produkt o doskonałej jakości i funkcjonalności, za sprawą którego jesteśmy w stanie samodzielnie wyczarować doskonałą kawę.

Jakoś kawy jest najważniejsza

Eksperci marki Jura postawili przed sobą cel, którym jest uzyskanie jak najlepszych rezultatów parzenia kawy, i od lat z powodzeniem cel ten realizują. Ekspresy tej marki wykorzystują autorski system impulsowego parzenia kawy. Dzięki niemu użytkownicy mogą delektować się wyborną kawą na najwyższym poziomie.

Technologia Jura

Ekspresy Jura wyposażone są w młynek AromaG3, który dostarcza świeżo zmielonych ziaren kawy za każdym razem, gdy tego potrzebujesz. Dlaczego? Ponieważ tylko kawa zaparzona z takich właśnie ziaren pozwala cieszyć się swoim doskonałym aromatem i smakiem. Co więcej, to użytkownik decyduje o tym, jak grubo ziarna te mają zostać zmielone. Przyjmuje się jednak zasadę, że im drobniej zmielona została kawa, tym bardziej intensywny smak będzie ją charakteryzował.

Niezwykle ważne jest również to, że kawa w ekspresach Jura zaparzana jest bardzo szybko, bo w niecałą minutę. Eksperci marki twierdzą, że tylko wtedy możliwe jest uwolnienie jakości tego trunku i otrzymanie maksimum jego aromatu.

Co jeszcze oferuje marka? Jura wyposażyła swoje ekspresy w specjalne filtry, dzięki którym urządzenie jest odporne na tworzenie się kamienia, który odkłada się podczas podgrzewania wody. Za sprawą wspomnianego filtra użytkownik nie jest zmuszony przeprowadzać tak zwanego odkamieniania, czyli oczyszczania ekspresu z nadmiaru wapnia.

Jura to marka lubująca się w nowoczesnych technologiach. Dlatego od pewnego czasu sterowanie ekspresem możliwe jest nawet za pośrednictwem smartfona! Wystarczy zaopatrzyć się w darmowy system operacyjny, aby przekonać się, że parzenie kawy naprawdę może być jeszcze wygodniejsze.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne