Strona głównaUncategorizedCo to jest projektowanie koszulek

Co to jest projektowanie koszulek

Projektowanie koszulek to ciekawa usługa oferowana przez wiele firm w Internecie. Polega ona zaprojektowaniu koszulki za pomocą specjalnego generatora dostępnego na stronie. W generatorze możemy wybrać model koszulki oraz jej kolor.

Następnie możemy dołączyć do niej ciekawą grafikę. Do wyboru mamy całą galerią interesujących grafik oraz sloganów. Jeżeli nie znajdziemy tam wzoru, który spełniałby nasze wymagania możemy wgrać własną grafikę. Oprócz tego możemy tego możemy dodać własny tekst korzystają z generatora dostępnego na stronie. Do wyboru mamy kilka rodzajów czcionki, której wielkość i kolor możemy dowolnie zmieniać. Cały proces tworzenia koszulki jest intuicyjny dlatego nie jest ci potrzebna do tego znajomość obsługi programów graficznych.

Wyraź siebie

Projektowanie koszulek oprócz tego, że jest świetną zabawą to również dobry sposób na wyrażenie siebie. Jeżeli masz dość takich samych koszulek z sieciówek w które ubrane jest pół miasta to projektowanie koszulek to usługa, którą pokochasz. Jesteś bardzo związany ze swoim pupilem? Zaprojektuj koszulkę z zdjęciem twojego psa lub kota. Jakieś hasło idealnie opisuje twoją osobę? Umieść to na koszulce. Może należysz do jakiegoś stowarzyszenia? Pokaż jego członkom usługę jaką jest projektowanie koszulek i razem zaprojektujcie taką, która będzie do was pasować.

Nietuzinkowy prezent

Dedykowany prezent taki jak zaprojektowana koszulka to naprawdę miły gest. Koszulka ze wspólnym zdjęciem lub z nadrukiem istotnej dla ciebie i drugiej osoby daty to naprawdę oryginalny prezent. Własnoręcznie zaprojektowana koszulka  sprawdzi się na upominek urodzinowy, upominek na dzień matki – każda mama ucieszy się z sloganu “najlepsza mama na świecie” czy upominek na święta – motyw z reniferem to świąteczny hit od lat. Możesz na niej dodatkowo umieścić imię obdarowanej osoby aby prezent był bardziej spersonalizowany.

Projektowanie koszulek to usługa dla każdej osoby, która ceni sobie oryginalność. Dzięki własnoręcznie zaprojektowanej koszulce możesz wyrazić siebie oraz stworzyć oryginalny prezent dla bliskich.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

1 KOMENTARZ

Popularne