Strona głównaFotografiaZdjęcia Street View w wizytówce Google

Zdjęcia Street View w wizytówce Google

Od pewnego czasu wizytówki Google Moja Firma mogą być wzbogacone o wirtualną wycieczkę w postaci interaktywnej panoramy 360. Całość jest dostępna w formie znanej wszystkim usługi Google Street View. Jak wykonać takie zdjęcia? Co oznacza Google Street View Trusted? Gdzie można wykorzystać zdjęcia panoramiczne typu „wirtualny spacer”? Między innymi na te pytania postaramy się odpowiedzieć w niniejszym artykule.  

Dla kogo wirtualny spacer?

Tego rodzaju rozwiązanie doceniają różnego rodzaju obiekty, które chcą wywrzeć pozytywne i profesjonalne wrażenie na potencjalnym kliencie. Z reguły mowa o hotelach, pensjonatach restauracjach, kawiarniach, pubach oraz wszelkiego rodzaju miejscach użyteczności publicznej. Coraz częściej zalety wirtualnej wycieczki doceniają także korporacje, które w ramach budowania pozytywnego wizerunku udostępniają zdjęcia swojego biura.

Gdzie mogę wykorzystać zdjęcia panoramiczne typu „wirtualny spacer”

Strona internetowa
Wirtualny spacer na stronie internetowej zdecydowanie wzbudza zaufanie i zwiększa zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów.

Google Maps oraz wizytówka Google Moja firma
Dzięki usłudze Google Street View możesz umieścić wirtualny spacer w swojej wizytówce Google Moja firma. Zalety marketingowe takiego rozwiązania są nie do ocenienia. Współcześnie dzięki profesjonalnie uzupełnionej wizytówce można naprawdę skutecznie zdobywać klientów.

Media społecznościowe
Wirtualny spacer może także posłużyć jako element promocyjny zamieszczany w mediach społecznościowych.

Prezentacja
Zdjęcia sferyczne są elementem, który świetnie nadaje się do prezentacji firmowych.

Jak wykonać zdjęcia Google Street View?

Zdjęcia, które są publikowane w ramach usługi Indoor Street View powinny być wykonywane przez fotografów rekomendowanych przez Google. Listę rekomendowanych twórców można znaleźć na stronie Google google.com/streetview/contact-tools.

Na liście znajdują się firmy, które uzyskały prestiżowe odznaczenie Google Street View Trusted. Warto wiedzieć że aby otrzymać tego typu wyróżnienie fotograf musi wykonać co najmniej 50 zdjęć panoramicznych.

Jeśli więc planujesz przygotowanie interaktywnych zdjęć sferycznych do swojej wizytówki, koniecznie skontaktuj się z rekomendowanym fotografem Google Street View Trusted.

Przykład fotografii Street View wykonanej we wnętrzu: https://jacekzakfotograf.pl/street-view-trusted-czyli-wirtualny-spacer-po-apartamencie/

Autor zdjęć: https://jacekzakfotograf.pl/

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne